Zadzwoń Napisz

O nas

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×

Kancelaria odszkodowawcza jest ekspertem

w dziedzinie likwidacji szkód powypadkowych

Stłuczka, czy poważny wypadek komunikacyjny  to zdarzenie, które może skutkować obniżeniem stopy życiowej i poważnymi wydatkami na naprawę auta. Na wypłatę odszkodowania czeka się dość długi czas. Wielu kierowców przekonało się, że towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżają odszkodowanie i   nie rekompensują poniesionych strat. Jeżeli jesteś  w takiej sytuacji skorzystaj z usług profesjonalnej firmy specjalizującej się w dopłatach do odszkodowań.

Działamy w branży odszkodowań z OC

–  Zajmujemy się wypłatami dopłat

do odszkodowań z OC sprawcy.

Wystarczy przekazać nam szkodę.

Aby to uczynić kierowca musi   przesłać kosztorys i wszystkie dane oraz podpisać umowę. Firma dokonuje wyceny i wypłaca. pieniądze. Umowa jest pisana prostym, zrozumiałym dla klienta językiem. Usługa sprawdzenia zaniżenia odszkodowania jest darmowa dla poszkodowanego. Płaci za nią ubezpieczyciel sprawcy.

    • Szybka wycena szkody i ekspresowa wypłata pieniędzy to nasza zasada. Kancelaria odszkodowawcza jest ekspertem w dziedzinie likwidacji szkód powypadkowych.

 

    • Gwarantujmy profesjonalną obsługę i zrozumienie sytuacji poszkodowanego. Zatrudniamy agentów ubezpieczeniowych, prawników i rzeczoznawców. Dzięki fachowcom kompleksowo weryfikujemy zaniżone odszkodowanie i wypłacamy poszkodowanym należne pieniądze.

 

    • Gwarantujemy, że kwoty odkupu szkody są adekwatne do uszkodzenia pojazdu i zrekompensują koszty naprawy. Sumę odszkodowania ustalamy indywidualnie. Klient nie ponosi żadnego ryzyka, może jedynie odzyskać należne pieniądze.

 

  • Dopłata do odszkodowania z OC sprawcy daje szansę na odzyskanie należnych pieniędzy i na powrót do normalnego życia. Dopłatę można uzyskać do 3 lat po  otrzymaniu decyzji o wypłacie odszkodowania z towarzystwa ubezpieczeniowego. Uzyskanie dopłaty jest możliwe nawet w sytuacji, kiedy samochód, który uległ wypadkowi został sprzedany. Istotne jest to, że poszkodowany był właścicielem pojazdu w chwili wypadku.

 

Zapraszamy do naszych usług

 

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×