Zadzwoń Napisz

Dopłaty z odszkodowania z OC sprawcy

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×

Stłuczka, czy poważny wypadek komunikacyjny  to zdarzenie, które może skutkować obniżeniem stopy życiowej i poważnymi wydatkami na naprawę auta.

Na wypłatę odszkodowania czeka się dość długi czas. Wielu kierowców przekonało się, że towarzystwa ubezpieczeniowe zaniżają odszkodowane,  mnożą przed klientem różne przeszkody. Odszkodowania nie rekompensują poniesionych strat.

Na natychmiastową wypłatę odszkodowania poszkodowany praktycznie nie ma szans. Misją firmy odszkodowawczej jest jak najszybsza wypłata odszkodowania. Wystarczy przekazać szkodę takiej firmie, to znaczy przesłać kosztorys i wszystkie dane oraz podpisać umowę. W ciągu kilku dni można mieć na swoim koncie pieniądze.

Kancelaria odszkodowawcza jest ekspertem

w dziedzinie likwidacji szkód powypadkowych.

Specjaliści pracujący w kancelarii gwarantują profesjonalną obsługę i zrozumienie sytuacji poszkodowanego.

Dopłata do odszkodowania z OC sprawcy  daje szansę na odzyskanie należnych pieniędzy i na powrót do normalnego życia. Dopłatę można uzyskać do 3 lat po  otrzymaniu decyzji o wypłacie odszkodowania z towarzystwa ubezpieczeniowego. Uzyskanie dopłaty jest możliwe nawet w sytuacji, kiedy samochód, który uległ wypadkowi został sprzedany. Istotne jest to, że poszkodowany był właścicielem pojazdu w chwili wypadku. Suma dopłat ustalana jest indywidualnie, nie ma określonego limitu wypłaty odszkodowania.

Skuteczność kancelarii odszkodowawczej jest

bardzo duża,

o czym świadczy liczba zadowolonych klientów

i wygranych spraw

z towarzystwami ubezpieczeniowymi.

Sprzedanie szkody i uzyskanie dopłaty do odszkodowania z OC sprawcy jest bardzo korzystne dla osób, które chcą mieć szybko naprawione auto, ale wypłacone przez ubezpieczyciela pieniądze nie wystarczyły na naprawę pojazdu, a klienta nie stać, aby z domowego budżetu opłacić koszty naprawy.

Sprzedając szkodę klient unika zakładania sprawy w sądzie przeciwko towarzystwu ubezpieczeniowemu, choć może być świadkiem w sądzie, jeżeli firma odszkodowawcza założy sprawę sądową przeciwko ubezpieczycielowi.

Zapraszamy do naszych usług www.z-ocsprawcy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

0 Flares Twitter 0 Facebook 0 Google+ 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×